Práce naší okresní organizace zahrnuje kromě zajišťování léčiv základním organizacím, organizování nárazových akcí, jako jsou výstavy a zájezdy i pravidelné aktivity. Jsou to hlavně schůzky včelařů, kteří si v naší klubovně mohou jak rozšiřovat svoje odborné znalosti a zkušenosti, tak se podělit o svoje výsledky s ostatními včelaři.

V naší klubovně se schází v první řadě

  • Začínající včelaři – začínajícím včelařem rozumíme každého, kdo chce začít včelařit, nebo začal včelařit, bez ohledu na věk. Setkání se koná každé první pondělí v měsíci od 17:00 hod opět až do vyčerpání témat, resp. účastníků. Na setkání se střídají zkušenější včelaři, kteří moderují debaty začínajících svými zkušenostmi.
  • Z dlouhodobých aktivit je to též setkávání Čtvrtečníků – besedy zkušenějších i méně zkušených včelařů z Brna a okolí. Setkání se koná každý první čtvrtek v měsíci od 17:30 hod až do vyčerpání témat, resp. účastníků. Přijďte příští čtvrtek také vy.
  • Každou středu v měsíci od 17 hodin do 18 hodin jsou v klubovně návštěvní hodiny pro včelaře i nevčelaře. V těchto úředních hodinách se tam střídají funkcionáři OO ČSV Brno-město

Tyto aktivity probíhají celý rok s výjimkou doby prázdnin.

Zveme začínající i ostatní neorganizované včelaře do našich řad.

Kontakty na včelařské organizace ve vašem okolí najdete zde Kontakt

Aktualizováno (Středa, 25 Únor 2015 13:13)