Justice-generování žádosti - OOCSV

Český svaz včelařů
Okresní organizace Brno-město
Vidíte na tomto obrázku včelu?
Pak vás rádi přivítáme na kurzech pro začínající včelaře :-)
Přejít na obsah

Justice-generování žádosti

Příručka hospodáře > Úpravy v Rejstříku
Vygenerování žádosti na Justici krok za krokem
Tento postup předpokládá, že nemáte Datovou schránku ani elektronický podpis a budete podávat žádost prostřednictvím sekretariátu Svazu.
1) Nejprve si otevřete stránky na Justici: https://or.justice.cz/ias/ui/podani
2) Klikněte na "Inteligentní formulář"
3) Vyplňte svoje IČO a klikněte na "Vytvořit návrh"4) Klikněte na "Vyplnit předmětnou část" a proveďte zde příslušné změny a úpravy. Díky zadání IČO se vám vyplní aktuálně zveřejněný stav (který chcete měnit)5) Ve spodní části vyplňte aktuální stav. Smažte neplatné statutární zástupce a doplňte aktuální údaje6) Je rovněž nutné vyplnit závěrečnou část a uvést zde navrhovateleNavrhovatelem bude zřejmě o Předseda nebo Jednatele vaší organizace... zvolte proto "Vybrat osobu ze subjektu"


7) Po dokončení těchto kroků bude možné v záhlaví zobrazit Náhled formuláře v pdf a GENEROVAT PODÁNÍ


8) Po kliknutí na "Generovat podání" vyberte položku "Vytisknu a opatřím ověřeným podpisem" a kliněte na "Hotovo"9) Stáhněte si finální soubor pdf, podepište ho, ověřte podpis na CzechPointu a odešlete ho na sekretariát Svazu. Odešlete písemnou verzi + elektronický formulář v pdf (emailem)


10) Formulář můžete kdykoli opravit nebo změnit, pokud si zapíšete jeho návratový kód. Tento kód je třeba rovněž odeslat na sekretariát Svazu.
Návrat na obsah