Techagro 2020 - OOCSV

Český svaz včelařů
Okresní organizace Brno-město
Vidíte na tomto obrázku včelu?
Pak vás rádi přivítáme na kurzech pro začínající včelaře :-)
Přejít na obsah

Techagro 2020

Aktuality
Techagro doplní včelařská výstava i soutěž medovin

Vážení přátelé,
Veletrh Techagro 2020 byl po rozporuplných prohlášeních nakonec 5.3 zrušen, z důvodu omezení rizika šíření koronaviru!!
Soutěž medovin bude vyhlášena v rámci některé jiné naší akce. O vývoji situace vás zde budeme informovat.

Vážení přátelé, zveme vás na včelařskou výstavu, která se uskuteční ve dnech 31.3. - 4.4. 2020 v rámci veletrhu Techagro na brněnském výstavišti v přízemí pavilonu E. Ráno můžete pohodlně zaparkovat v okolí brány č. 4, po zaplnění parkoviště pak v okolí pavilonu P.

BVV připravilo výstavu netradičně od úterka do soboty. Po celou dobu výstavy se můžete těšit na vystavovatele včelařských pomůcek a vybavení z celé republiky i ze zahraničí. Pro autobusové zájezdy (skupina od 15 osob) platí v pátek 3.4 možnost registrovat si hromadný vstup zdarma. Více informací o akci najdete na stránkách BVV.

TECHAGRO patří mezi tři největší zemědělské veletrhy v Evropě. V roce 2020 bude tento veletrh zaměřen na rostlinnou výrobu, počítá se se specializovanými halami.
Každý ročník veletrhu TECHAGRO je prezentací trendů v zemědělství - digitálních technologií, precizního zemědělství, chytrého zemědělství nebo využití navigačních systémů.

Součástí výstavy se budou včelařské přednášky, zaměřené na aktuální problematiku tlumení varroázy.  RNDr. Jana Prodělalová vás seznámí s problematikou včelích virů. Dozvíte se nejnovější informace z probíhajících včelařských výzkumů a poznatky z oblasti ošetřování včelstev s ohledem na správnou včelařskou praxi. Přesný rozpis přednášek najdete na www.vcelaribrno.cz
Přednášky se budou konat v sobotu 4.4. v 1. patře pavilonu E.

V rámci výstavy proběhne také vyhlášení vítězů soutěže Medovina roku 2020 a rovněž tradiční ochutnávka jednotlivých soutěžních vzorků!
Přijeďte se podívat na novinky v oboru včelařství a podiskutovat s předními výrobci a odborníky o tom co vás zajímá.

Marek Linger (email, tel: 777 576 687)
Návrat na obsah